Jako naturalne uzupełnienie oferty frontów akrylowych własnej produkcji lub frontów z płyty laminowanej oferujemy naszym klientom uchwyty listwowe renomowanej hiszpańskiej marki RINCOMATIC®.

Uchwyty te można zamówić jako już zamontowane na froncie meblowym „na gotowo” (uchwyty skośne) lub nabyć je do samodzielnego montażu (uchwyty skośne 45 stopni lub proste 90 stopni). Uchwyty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej pozwalającej na dopasowanie ich do każdego rodzaju frontów meblowych.

 
                                       Zaślepki Integrated Total oraz Integrated Partial do profili SYMA32
 

Nowe zaślepki SYMA32 – Integrated Total oraz Integrated Partial – to nowe rozwiązania od renomowanej marki RINCOMATIC®, które umożliwiają osiągnięcie dużo większej różnorodności w projektowaniu mebli. Zastosowanie tychże nowych zaślepek umożliwia w prosty sposób uzyskanie „wewnętrznego” lub „częściowego” uchwytu meblowego w oparciu o profile SYMA32 proste 90 stopni.

Dzięki zastosowaniu nowego typu zaślepek można uzyskać dowolną długość uchwytu, nie ma ograniczeń do typowej rozmiarówki jak w przypadku innych uchwytów dostępnych na rynku.

Uchwyty Syma32 są eleganckim rozwiązaniem, które zapewnia meblom współczesny design. 

 
Zaślepki Integrated Total SYMA32
 

Nowe zaślepki  Integrated Total do profili SYMA32 to nowe rozwiązania pozwalające uzyskać „wewnętrzny” uchwyt we froncie meblowym. Długość zamontowanego uchwytu jest dowolna, ustalona przy projekcie mebli. Uchwyt może być zamontowany zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej. 

 

Podstawowe informacje techniczne:

Długość listwy uchwytowej netto 2950mm,

Zaślepki Integrated Total dostępne w komplecie (Prawa + Lewa)

Do każdego montowanego odcinka uchwytu potrzebny jest 1 kpl. zaślepek (lewa + prawa)

 

 
Zaślepki Integrated Partial SYMA32
 

Nowe zaślepki  Integrated Partial SYMA32 to drugie rozwiązania pozwalające uzyskać nieszablonowy „częściowy” uchwyt we froncie meblowym, w wersji „prawej” lub „lewej”. Pozwala to uzyskać bardzo ciekawe i nowoczesne projekty mebli do kuchni, salonu, biura przy jednoczesnym zastosowaniu uchwytów lewych oraz prawych.  Długość zamontowanego uchwytu jest dowolna. Uchwyt SYMA32 może być zamontowany zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej. Montaż jak w pozostałych przypadkach odbywa się w prosty sposób dzięki zastosowaniu CLIP-SYSTEM. 

Podstawowe informacje techniczne:

Długość listwy uchwytowej netto 2950mm,

Zaślepki Integrated Partial dostępne w komplecie wraz z klipsami (wersja prawa lub lewa)

Do każdego montowanego odcinka uchwytu potrzebny jest 1 kpl. zaślepek (lewa + prawa) oraz 2 elementy montażowe,

Dla elementów dłuższych niż 700mm zalecane zwiększenie ilości elementów montażowych, klipsów.

 

                         Kontakt: Dział Frontów Akrylowych ELCAVO POLSKA

fronty@elcavo.pl

735 951 641