Uchwyty  listwowe RINCOMATIC®

Do całej gamy produkowanych przez nas frontów akrylowych oraz frontów z płyty laminowanej oferujemy naszym klientom montaż uchwytów listwowych renomowanej firmy Rincomatic.

Fronty akrylowe czy lakierowane ?

Do całej gamy produkowanych przez nas frontów akrylowych oraz frontów z płyty laminowanej oferujemy naszym klientom montaż uchwytów listwowych renomowanej firmy Rincomatic.

Jak czyścić fronty akrylowe – pielęgnacja

Akryl to idealnie gładki,pozbawiony porów, jednolity materiał, który ma doskonałe właściwości higieniczne. Może wchodzić w kontakt z żywnością i jest odporny na działanie grzybów i bakterii. Jest materiałem odpornym na działanie większości substancji stosowanych…

Kolekcje produkowanych frontów akrylowych

Produkując od wielu lat fronty akrylowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także reagując na aktualne trendy panujące w branży meblarskiej stale aktualizujemy i uzupełniamy gamę oferowanych produktów. Aktualnie mamy sześć kolekcji.

Realizacja zamówień na fronty meblowe

Aby zapewnić szybką realizację Państwa zamówień na fronty akrylowe realizujemy je już w dwóch zakładach produkcyjnych: w Kętach oraz w Raciborzu. W obydwu lokalizacjach możliwy jest odbiór własny zamówionych frontów. Zamówienia Wasze wysyłamy również na terenie całej Polski..

Kompleksowa obsługa klientów materiały, akcesoria, usługi

Oprócz produkcji frontów akrylowych od początku działalności, to już ponad 25lat, zajmujemy się kompleksowa obróbką materiałów do produkcji mebli. Świadczymy usługi w zakresie cięcia płyt meblowych, oklejania krawędzi bocznych, obróbki blatów kuchennych itd.

Filary produkcji „Frontów Elcavo”

Produkcję naszą opieramy na trzech filarach, które zapewniają planowany efekt końcowy – wysokiej jakości front u zadowolonego klienta.

Pierwszym filarem jest stosowanie w produkcji …
Fronty akrylowe co to jest? 

Fronty akrylowe to fronty meblowe coraz bardziej popularne w meblarstwie, mające bardzo  szerokie zastosowanie. Cechy jakie posiadają fronty akrylowe mają decydujący wpływ podczas wyboru rodzaju frontów do nowych mebli.