Nowe kolory Rauvisio Brilliant od REHAU w stałej kolekcji frontów akrylowych

wpis w: aktualnosci | 0
Wszystkie odcienie szarości już dostępne w stałej kolekcji produkowanych frontów akrylowych, połyskowe oraz matowe.
Nowa koncepcja kolorystyczna RAUVISIO czerpie inspirację z natury, a dokładniej mówiąc z gór. Mamy tu do czynienia z mocnymi i wyrazistymi kolorami fascynujących szczytów górskich, z ich majestatyczną siłą. Odcienie szarości o wyjątkowym charakterze, które opowiadają o magii Himalajów, lodowym świecie Arktyki oraz o ognistych górach Meksyku, będąc przy tym tak zmiennymi jak wszystkie kolory natury. 
Nowe dekory to trzy odcienie szarości w wykończeniu połyskowym jak również matowym: roccia, grafit oraz titanio.
Roccia – równie nieszablonowy jak szarość gór jest Roccia, kolor wykończenia frontów kuchennych. Uniwersalny i dający się łączyć na różne sposoby, doskonale sprawdza się w kuchniach utrzymanych w różnych stylach. 
Grafit – ciemna szarość grafitu kontrastuje z jasnymi, zimnymi kolorami, które dominują w regionie bieguna południowego. Grafite przyciąga wzrok, jest elegancki, dynamiczny i można go łączyć z wieloma innym kolorami. Podobnie jak stromy szczyt Antarktydy również Grafite to mocny, wyrazisty kolor.
Titanio – zdecydowany i mocny jak wulkan kolor Titanio nada charakteru każdemu wnętrzu. Intensywność lawy i ognia odzwierciedla ten właśnie kolor. Metaliczny blask fascynuje niezwykłą elegancją. Wraz z Titanio do świata mebli kuchennych wkracza niezwykle szlachetny kolor. Pełen namiętności blask Titanio wnosi to coś do kuchni utrzymanych w najróżniejszych stylach.  
Zapraszamy do współpracy szarości

www.rehau.com

www.rehau.com