Kolekcja Płyt Laminowanych firmy DDL na 2020r. to kolekcja wyselekcjonowanych dekorów płyt laminowanych charakteryzująca się nowoczesną kolorystyką i  głębokimi strukturami. Płyty te, najwyższej jakości, pozwalają na szerokie zastosowanie w meblarstwie. Dzięki wyszukanej kolorystyce można dzięki nim stworzyć zaróno nowoczesne jak i klasyczne meble do każdego pomieszczenia w naszych domach. 

Pozwalają na aranżowanie wraz z produkowanymi przez nas frontami akrylowymi niepowtarzalnych wnętrz. Są nieodzownym elementem mebli stanowiąc ich szkielet, korpus, a także mając zastosowanie na fronty szafek.

Do frontów wykonanych z płyty laminowanej montujemy również uchwyty listwowe marki RINCOMATIC. Dzieki temu jest możliwość łączenia obydwu rodzajów frontów w projektach mebli: frontów akrylowych oraz frontów drewnopodobnych. Pozwala to tworzyć wyszukane i ciekawe projekty.

charakteryzująca Kolorystyka płyt laminowanych DDL z kolekcji DDL SELECT objetych programem magazynowym obejmuje 29 dekorów, oprócz standardowych dekorów z kolekcji CLASIC oraz UNIKOLOR.

 

Przedstawione grafiki mogą nie odzwierciedlać dokładnie barwy płyty. Oferujemy w sprzedaży wzorniki kolorów płyt oraz próbki gotowych wyrobów

Podstawowe informacje techniczne:

Wielkość płyty: 2840×1830 mm

Grubość płyty: 18 mm

Minimalna długość montowanych uchwytów 120mm, 

Maksymalna długość montowanych uchwytów 1300mm

Do każdego montowanego odcinka uchwytu potrzebny jest 1 kpl. zaślepek (lewa + prawa) oraz 2 elementy montażowe

Dla elementów dłuższych niż 700mm zalecane zwiększenie ilości elementów montażowych, klipsów 

Zapraszamy do współpracy. 

Dział Frontów Akrylowych Elcavo Polska     fronty@elcavo.pl