Fronty akrylowe matowe

Kolekcja SUPER MATT to jedwabiste w dotyku fronty, na których nie pozostają odciski palców. Są to jednostronne fronty akrylowe odporne na promieniowanie UV co zapewnia wyrazisty kolor przez wiele lat użytkowania. To kolekcja dekorów, dzięki którym można stworzyć bardzo eleganckie, niepowtarzalne ,ciepłe i klasyczne wnętrza. Brak połysku nadaje meblom zrównoważony charakter. Matowe fronty wprowadzają do naszych mieszkań spokój i harmonię. 

SUPER MATT to fronty z powierzchnią SR (Scratch Resistant), czyli o podwyższonej odporności na ścieranie i zarysowania. Wykorzystywana podczas produkcji technologia bezspoinowego łączenie płyty i obrzeża pozwala uzyskać front bez widocznych krawędzi oraz fugi charakterystycznej dla frontów oklejanych. Nie ma klasycznego efektu ramki. Podnosi to walory estetyczne mebla, na którym nie powstają zabrudzenia w czasie użytkowania pomiędzy płytą, a obrzeżem . 

Kolorystyka bazowa dostępna jest również w formie płyty wielkoformatowej 2800x1300mm. 

Kolorystyka frontów oraz płyt akrylowych dostępnych ze stanu magazynowego:

Przedstawione grafiki mogą nie odzwierciedlać dokładnie barwy frontu. Oferujemy w sprzedaży wzorniki kolorów frontów oraz próbki gotowych wyrobów
Podstawowe informacje techniczne:

Max długość elementu 2770mm, minimalna szerokość elementu 65mm, minimalny wymiar 250x65mm

Warstwa dekoracyjna: laminat akrylowy matowy 0,6mm,

Warstwa przeciwprężna: mata przeciwprężna biała grubości ~0,3mm

Tolerancja grubości frontów: +/- 0,4mm

Materiał nośny: płyta MDF 18mm 

Zapewniona powtarzalność i trwałość kolorystyki

Dowolność wymiarów elementów do zamówienia mieszczących się w gabarytach netto płyty bazowej (2770x1270mm) oraz powyżej wymiaru minimalnego.

Fronty posiadają zawsze folię ochronną na powierzchni akrylu.

 

Fronty akrylowe wzornik

 Kolorystyka frontów matowych dostępna jest w formie wzornika mat akrylowych 150x100mm lub jako próbki gotowych frontów w formacie 200x150mm.

 

Wzornik kolekcja SUPERMAT
PRÓBKI FRONTÓW BRILLIANT
Fronty akrylowe wzornik – „kuferek”

Pełna kolorystyka naszych frontów dostępna jest również w formie „kuferka” – poręcznego pudełka zawierającego wzorniki wszystkich rodzajów produkowanych frontów akrylowych obrazujących ich kolorystykę, wzornika kolorów uchwytów Rincomatic, próbki frontu z zamontowanymi uchwytami SYMA32 Inglete oraz SYMA2 Inglete. Zawiera także zestaw próbek frontów z każdej z dostępnych kolekcji w formacie 200x150mm. W poręcznym opakowaniu znajdą Państwo pełen przegląd naszych wyrobów.

 

Zapraszamy do współpracy. 

Dział Frontów Akrylowych Elcavo Polska     fronty@elcavo.pl