Fronty akrylowe REHAU

Kolekcja Rauvisio Brilliant połysk to fronty akrylowe połyskowe dwustronne produkowane na bazie płyt akrylowych produkowanych przez REHAU.  To wytrzymały materiał polimerowy odporny na zarysowania. Trwałość koloru zapewnia odporność akrylu na promieniowanie UV. Dzięki niej powierzchnia akrylu nie utlenia się i utrzymuje taki sam kolor przed długi czas użytkowania, co jest znaczącą przewagą nad frontami lakierowanymi. Pozbawiona porów, gładka powierzchnia daje się łatwo utrzymywać w czystości. 

Produkcja frontów akrylowych w technologii laserowej, bezspoinowej przy wykorzystaniu obrzeży REHAU  RAUKANTEX pro gwarantuje połączenie płyty i obrzeża w jednolitą bryłę, o spójnej błyszczącej powierzchni,  bez widocznej krawędzi i fugi klejowej. Technologia ta eliminuje tzw. efekt ramki. 

Kolorystyka bazowa dostępna jest również w formie płyty wielkoformatowej 2800x1300mm. 

Stała kolorystyka produkowanych dwustronnych frontów połyskowych oraz płyt bazowych objętych programem magazynowym obejmuje 15 dekorów: 10 unikolorów oraz 5 dekorów metalicznych.

Przedstawione grafiki mogą nie odzwierciedlać dokładnie barwy frontu. Oferujemy w sprzedaży wzorniki kolorów frontów oraz próbki gotowych wyrobów
Podstawowe informacje techniczne:

Max długość elementu 2770mm, minimalna szerokość elementu 65mm, minimalny wymiar 250x65mm

Warstwa dekoracyjna: laminat akrylowy wysoki połysk 0,7mm,

Warstwa przeciwprężna: laminat akrylowy wysoki połysk 0,7mm,

Tolerancja grubości frontów: +/- 0,4mm

Materiał nośny: płyta MDF 17mm 

Zapewniona powtarzalność i trwałość kolorystyki

Dowolność wymiarów elementów do zamówienia mieszczących się w gabarytach netto płyty bazowej (2770x1220mm) oraz powyżej wymiaru minimalnego.

Fronty posiadają zawsze folię ochronną na obu powierzchniach akrylu.

Fronty akrylowe wzornik

Kolorystyka frontów  na wysoki połysk dostępna jest w formie wzornika mat akrylowych 100x80mm lub jako próbki gotowych frontów w formacie 200x150mm.

 
Wzornik Rehau Brilliant
PRÓBKI FRONTÓW BRILLIANT
Fronty akrylowe wzornik – „kuferek”

Pełna kolorystyka naszych frontów dostępna jest również w formie „kuferka” – poręcznego pudełka zawierającego wzorniki wszystkich rodzajów produkowanych frontów akrylowych obrazujących ich kolorystykę, wzornika kolorów uchwytów Rincomatic, próbki frontu z zamontowanymi uchwytami SYMA32 Inglete oraz SYMA2 Inglete. Zawiera także zestaw próbek frontów z każdej z dostępnych kolekcji w formacie 200x150mm. W poręcznym opakowaniu znajdą Państwo pełen przegląd naszych wyrobów.

 

Zapraszamy do współpracy. 

Dział Frontów Akrylowych Elcavo Polska     fronty@elcavo.pl