Fronty akrylowe połyskowe

 

Kolekcja CLASIC to cztery wyselekcjonowane, najpopularniejsze kolory frontów akrylowych jednostronnych mających szerokie zastosowanie, cechujących się wysokim połyskiem i będących idealną alternatywą dla frontów lakierowanych. Odporność na promieniowanie UV zapewnia trwałość koloru przez wiele lat, ponieważ akryl nie ulega utlenieniu w przeciwieństwie do frontów lakierowanych. Fronty z tej kolekcji wymagają utwardzenia.

 

Bezspoinowe połączenie płyty i obrzeża Rehau Raukantex PRO pozwala zamknąć front w monolityczną bryłę – powierzchnię w zasadzie bez widocznych krawędzi i fugi charakterystycznej dla frontów oklejanych. Wyeliminowany zostaje tzw. efekt ramki. Technologia ta podnosi walory estetyczne mebla, na którym nie powstają zabrudzenia w czasie użytkowania pomiędzy płytą, a obrzeżem .  

Płyta bazowa, stosowana do produkcji frontów, dostępna jest również w postaci wielkoformatowej o wymiarze 2800x1250mm, składającej się z laminatu o wysokim połysku, płyty MDF jako rdzenia oraz maty przeciwprężnej białej.

 

Kolorystyka frontów oraz płyt akrylowych dostępnych ze stanu magazynowego:

Przedstawione grafiki mogą nie odzwierciedlać dokładnie barwy frontu. Oferujemy w sprzedaży wzorniki kolorów frontów oraz próbki gotowych wyrobów

Podstawowe informacje techniczne:

Max długość elementu 2770mm, minimalna szerokość elementu 65mm, minimalny wymiar 250x65mm

Warstwa dekoracyjna: laminat akrylowy wysoki połysk 0,6mm, wymaga utwardzenia

Warstwa przeciwprężna: mata przeciwprężna biała grubości ~0,3mm

Tolerancja grubości frontów: +/- 0,4mm

Materiał nośny, rdzeń: płyta MDF 18mm 

Fronty wymagają utwardzenia

Zapewniona powtarzalność i trwałość kolorystyki

Dowolność wymiarów elementów do zamówienia mieszczących się w gabarytach netto płyty bazowej (2770x1220mm) oraz powyżej wymiaru minimalnego.

Fronty posiadają zawsze folię ochronną na powierzchni akrylu.

 
Fronty akrylowe wzornik

Kolorystyka frontów na wysoki połysk CLASIC dostępna jest w formie wzornika mat akrylowych 150x100mm lub jako próbki gotowych frontów w formacie 200x150mm.

 
Wzornik kolekcja CLASIC
PRÓBKI FRONTÓW BRILLIANT
Fronty akrylowe wzornik – „kuferek”

Pełna kolorystyka naszych frontów dostępna jest również w formie „kuferka” – poręcznego pudełka zawierającego wzorniki wszystkich rodzajów produkowanych frontów akrylowych obrazujących ich kolorystykę, wzornika kolorów uchwytów Rincomatic, próbki frontu z zamontowanymi uchwytami SYMA32 Inglete oraz SYMA2 Inglete. Zawiera także zestaw próbek frontów z każdej z dostępnych kolekcji w formacie 200x150mm. W poręcznym opakowaniu znajdą Państwo pełen przegląd naszych wyrobów.

 

Zapraszamy do współpracy. 

Dział Frontów Akrylowych Elcavo Polska     fronty@elcavo.pl