Fronty akrylowe połyskowe

 

Kolekcja CLASIC to cztery wyselekcjonowane, najpopularniejsze kolory frontów akrylowych jednostronnych mających szerokie zastosowanie, cechujących się wysokim połyskiem i będących idealną alternatywą dla frontów lakierowanych. Odporność na promieniowanie UV zapewnia trwałość koloru przez wiele lat, ponieważ akryl nie ulega utlenieniu w przeciwieństwie do frontów lakierowanych. Fronty z tej kolekcji wymagają utwardzenia.

 

Bezspoinowe połączenie płyty i obrzeża Rehau Raukantex PRO pozwala zamknąć front w monolityczną bryłę – powierzchnię w zasadzie bez widocznych krawędzi i fugi charakterystycznej dla frontów oklejanych. Wyeliminowany zostaje tzw. efekt ramki. Technologia ta podnosi walory estetyczne mebla, na którym nie powstają zabrudzenia w czasie użytkowania pomiędzy płytą, a obrzeżem .  

Płyta bazowa, stosowana do produkcji frontów, dostępna jest również w postaci wielkoformatowej o wymiarze 2800x1250mm, składającej się z laminatu o wysokim połysku, płyty MDF jako rdzenia oraz maty przeciwprężnej białej.

 

Kolorystyka frontów oraz płyt akrylowych dostępnych ze stanu magazynowego:

Przedstawione grafiki mogą nie odzwierciedlać dokładnie barwy frontu. Oferujemy w sprzedaży wzorniki kolorów frontów oraz próbki gotowych wyrobów

Podstawowe informacje techniczne:

Max długość elementu 2770mm, minimalna szerokość elementu 65mm, minimalny wymiar 250x65mm

Warstwa dekoracyjna: laminat akrylowy wysoki połysk 0,6mm, wymaga utwardzenia

Warstwa przeciwprężna: mata przeciwprężna biała grubości ~0,3mm

Tolerancja grubości frontów: +/- 0,4mm

Materiał nośny, rdzeń: płyta MDF 18mm 

Fronty wymagają utwardzenia

Zapewniona powtarzalność i trwałość kolorystyki

Dowolność wymiarów elementów do zamówienia mieszczących się w gabarytach netto płyty bazowej (2770x1220mm) oraz powyżej wymiaru minimalnego. (Dekor 401 2770x1270mm).

Fronty posiadają zawsze folię ochronną na powierzchni akrylu.

 
Fronty akrylowe wzornik

Kolorystyka frontów na wysoki połysk CLASIC dostępna jest w formie wzornika mat akrylowych 150x100mm lub jako próbki gotowych frontów w formacie 200x150mm.

 
Wzornik kolekcja CLASIC
PRÓBKI FRONTÓW BRILLIANT
Fronty akrylowe wzornik – „kuferek”

Pełna kolorystyka naszych frontów dostępna jest również w formie „kuferka” – poręcznego pudełka zawierającego wzorniki wszystkich rodzajów produkowanych frontów akrylowych obrazujących ich kolorystykę, wzornika kolorów uchwytów Rincomatic, próbki frontu z zamontowanymi uchwytami SYMA32 Inglete oraz SYMA2 Inglete. Zawiera także zestaw próbek frontów z każdej z dostępnych kolekcji w formacie 200x150mm. W poręcznym opakowaniu znajdą Państwo pełen przegląd naszych wyrobów.

 

Zapraszamy do współpracy. 

Dział Frontów Akrylowych Elcavo Polska     fronty@elcavo.pl