Fronty akrylowe połyskowe

 

Kolekcja  LUX to jednostronne fronty akrylowe, cechujące się wysokim połyskiem i będące idealną alternatywą dla frontów lakierowanych. Rdzeniem tych frontów jest płyta MDF 18 mm, po stronie zewnętrznej stosujemy matę akrylową połyskową o grubości 0,8 mm, po stronie wewnętrznej zaś matę przeciwprężną białą. Cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i czynniki chemiczne. Są odporne na promieniowanie UV i dzięki temu akryl nie utlenia się, a fronty akrylowe zachowują trwały kolor przez wiele lat. 

 

 

Gładka, pozbawiona porów powierzchnia akrylu w bardzo łatwy sposób umożliwia utrzymanie czystości. Bezspoinowe połączenie płyty i obrzeża pozwala zamknąć front w monolityczną bryłę bez widocznych krawędzi oraz fugi charakterystycznej dla frontów oklejanych standardowo. Technologia ta podnosi walory estetyczne mebla.  Dzięki temu w czasie użytkowania nie powstają zabrudzenia w miejscu fugi klejowej pomiędzy płytą, a obrzeżem. Fronty z tej kolekcji nie wymagają utwardzania.

 

Kolorystyka bazowa dostępna jest również w formie płyty wielkoformatowej 2800 x1300 mm.

 

Kolorystyka frontów oraz płyt akrylowych dostępnych ze stanu magazynowego:

Przedstawione grafiki mogą nie odzwierciedlać dokładnie barwy frontu. Oferujemy w sprzedaży wzorniki kolorów frontów oraz próbki gotowych wyrobów

Podstawowe informacje techniczne:

Max długość elementu 2770mm, minimalna szerokość elementu 65mm, minimalny wymiar 250x65mm

Warstwa dekoracyjna: laminat akrylowy wysoki połysk 0,8mm

Warstwa przeciwprężna: mata przeciwprężna biała grubości ~0,3mm

Tolerancja grubości frontów: +/- 0,4mm

Materiał nośny: płyta MDF 18mm 

Zapewniona powtarzalność  i trwałość kolorystyki

Dowolność wymiarów elementów do zamówienia mieszczących się w gabarytach netto płyty bazowej (2770x1270mm) oraz powyżej wymiaru minimalnego. 

Fronty posiadają zawsze folię ochronną na powierzchni akrylu.

 

Fronty akrylowe wzornik

Kolorystyka frontów  dostępna jest w formie wzornika mat akrylowych 150x100mm

lub jako próbki gotowych frontów w formacie 200x150mm.

 

PRÓBKI FRONTÓW BRILLIANT
Fronty akrylowe wzornik – „kuferek”

Pełna kolorystyka naszych frontów dostępna jest również w formie „kuferka” – poręcznego pudełka zawierającego wzorniki wszystkich rodzajów produkowanych frontów akrylowych obrazujących ich kolorystykę, wzornika kolorów uchwytów Rincomatic, próbki frontu z zamontowanymi uchwytami SYMA32 Inglete oraz SYMA2 Inglete. Zawiera także zestaw próbek frontów z każdej z dostępnych kolekcji w formacie 200x150mm. W poręcznym opakowaniu znajdą Państwo pełen przegląd naszych wyrobów.

 

Zapraszamy do współpracy. 

Dział Frontów Akrylowych Elcavo Polska     fronty@elcavo.pl