Do całej gamy produkowanych przez nas frontów akrylowych oraz frontów z płyty laminowanej oferujemy naszym klientom montaż uchwytów listwowych renomowanej firmy Rincomatic. 

Montowane uchwyty skośne SYMA INGLETE 45 stopni dostępne są w dwóch zintegrowanych rozmiarach: SYMA32 INGLETE (szeroki uchwyt) oraz SYMA2 INGLETE (wąski uchwyt). Dzięki opracowanemu przez Rincomatic systemowi CLIP SYSTEM  montaż jest nieskomplikowanym zabiegiem technicznym. Przewaga uchwytów SYMA nad innymi dostępnymi na naszym rynku uchwytami listwowymi polega na dostępności do każdego rodzaju i koloru listwy idealnie pasujących zaślepek. Umożliwia to cięcie listwy uchwytowej na dowolną, potrzebną długość, szybki i prosty montaż na froncie oraz wykończenie uchwytu zaślepkami. W przypadku uchywtów oferowanych przez konkurencję końcówki pozostają surowe po przecięciu profilu lub uchwyty najpierw są cięte na odcinki i dopiero poddawane anodowaniu lub lakierowaniu, co znacząco wydłuża czas realizacji zamówień. Uchwyty SYMA INGLETE od RINCOMATIC montujemy od razu podczas realizacji zamówień na fronty meblowe.

SYMA32 INGLETE oraz SYMA2 INGLETE oferujemy w pełnej produkowanej gamie kolorystycznej. To 8 kolorów o wykończeniu połyskowym lub matowym. Umożliwia to dopasowanie ich do każdego projektu mebli, każdego wnętrza.

Uchwyty SYMA INGLETE oferujemy również w sprzedaży jako listwy o długości 2,95mb  wraz z potrzebnymi akcesoriami do samodzielnego montażu lub dalszej odsprzedaży.

 

Poszerzyliśmy również ofertę o drugi rodzaj uchwytów – proste SYMA 90 stopni. Montaż tych uchwytów 90 stopni odbywa się także za pomocą CLIP SYSTEM. Dostępne są również zaślepki wykańczające. Uchwyt SYMA prosty występuje w dwóch rozmiarach SYMA32 oraz SYMA14. Ten rodzaj uchwytu sprzedajemy do samodzielnego montażu.

Umieściliśmy też filmy instruktażowe jak szybko i poprawnie zamontować każdy rodzaj uchwytu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.