Fronty akrylowe z uchwytem

Jako naturalne uzupełnienie oferty frontów akrylowych własnej produkcji lub frontów z płyty laminowanej oferujemy naszym klientom uchwyty listwowe renomowanej hiszpańskiej marki RINCOMATIC®. SYMA to nazwa, którą Rincomatic nadał nowej gamie uchwytów listwowych. Składa się z różnych modeli, takich jak Syma32, Syma14, Syma32 Inglete, Syma2 Inglete oraz akcesoriów dodatkowych. 
SYMA wyróżnia się innowacyjną techniką montażu typu CLIP-SYSTEM, która umożliwia montaż uchwytów, pozwala przy tym uniknąć skomplikowanej obróbki i oszczędza czas. Należy podkreślić, że wszystkie modele można zamontować na drzwiach o różnych grubościach. Zaślepki Syma umożliwiają zakrycie ostrych krawędzi po przycięciu profili na żądaną długość. Zapewniają estetykę frontu, który idealnie pasuje do współczesnych trendów w meblarstwie.
Uchwyty Syma Inglete (skośne) można zamówić jako już zamontowane na froncie meblowym „na gotowo” lub nabyć je do samodzielnego montażu. Uchwyty Syma proste przeznaczone sa do samodzielnego montażu. Uchwyty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej pozwalającej na dopasowanie ich do każdego rodzaju frontów meblowych.

 

                    Uchwyty skośne 45 stopni – SYMA INGLETE SYMA32 (szeroki) oraz SYMA2 (wąski)

 
Zintegrowane uchwyty Syma32 Inglete i Syma2 Inglete są eleganckim połączeniem, które zapewnia meblom współczesny design. Może być stosowany do drzwi o różnych grubościach (minimum 16mm). Dzięki wyjątkowemu systemowi klipsów Rincomatic montaż uchwytów Syma32 Inglete i Syma2 Inglete jest naprawdę prostym zadaniem. Do każdego rodzaju i koloru listwy dostępne są identyczne kolorystycznie zaślepki, co umożliwia montaż uchwytów na każdym, dowolnym wymiarze frontu. 
Podstawowe informacje techniczne:
Długość listwy uchwytowej netto 2950mm,
Minimalna długość montowanych uchwytów 120mm, 
Maksymalna długość montowanych uchwytów 1300mm
Do każdego montowanego odcinka uchwytu potrzebny jest 1 kpl. zaślepek (lewa + prawa) oraz 2 elementy montażowe
Dla elementów dłuższych niż 700mm zalecane zwiększenie ilości elementów montażowych, klipsów
 
Listwy uchwytowe SYMA INGLETE dostępne są w sprzedaży w 8 kolorach:
biały połysk, biały mat, czarny połysk, czarny matowy, grafit, aluminimu, elektropoler oraz inox
Filmy instruktażowe montażu uchwytów SYMA INGLETE
                    Uchwyty proste 90 stopni – SYMA SYMA32 (szeroki) oraz SYMA14 (wąski)
 
Połączenie Syma32 z kompatybilną Syma14 symuluje styl gola, umożliwiając niezależne otwieranie między górnymi i dolnymi frontami. Poza tym jego pionowa instalacja jest idealna do szaf. Dzięki wyjątkowemu systemowi Clip Rincomatic montaż uchwytów profilowych Syma32 i Syma14 jest naprawdę prostym zadaniem i nie wymaga dodatkowej obróbki elementów.
Podstawowe informacje techniczne:
Długość listwy uchwytowej netto 2950mm,
Do każdego montowanego odcinka uchwytu potrzebny jest 1 kpl. zaślepek (lewa + prawa) oraz 2 elementy montażowe
Dla elementów dłuższych niż 700mm zalecane zwiększenie ilości elementów montażowych, klipsów 
Film instruktażowy montażu uchwytów SYMA 90 stopni
Zapraszamy do współpracy. 
Dział Frontów Akrylowych Elcavo Polska     fronty@elcavo.pl